AKCE: 26.2.2018, 12:00

Konference Moving on Up: Dynamic Museum Career

Již v únoru příštího roku se bude konat pátý ročník konference Moving on Up. Podobně jako v předešlých letech konferenci pořádá Asociace muzeí a tentokrát se bude konat v Národním muzeu v Cardiffu ve Walesu. Hlavními tématy konference budou způsoby, jak dosáhnout kariérního růstu v muzejních profesích.

Konference Moving on Up: Dynamic Museum Career
Datum konání: 26.2.2018, 12:00
Místo konání: Národní muzeum v Cardiffu

Konference je především určena pro ty, kteří by se chtěli dozvětět více o tom, jak nakládat se svojí kariérou, rozšířit svoje konexe a jak svojí činností přispět muzejnímu oboru.

Účastníci konference budou mít možnost poslechnout si inspirativní řečníky, seznámit se zkušenými odborníky z muzejního oboru a zúčastnit se praktických workshopů a diskuzí. Také se dozví, jak se postavit vůči rostoucím výzvám na trhu práce a jak zajistit, aby si osvojili nezbytné schopnosti pro rozvoj své kariéry.

V případě zájmu si můžete přihlášku podat zde. Účastnický poplatek pro členy Asociace je £ 75, pro zbylé zájemce je účastnický poplatek £ 115.

Pokud byste se o konferenci chtěli dozvětě více informací, můžete Asociaci muzeí kontaktovat přes e-mailovou adresu lorraine@museumassociation.org

Konferenci můžete také sledovat na Twitteru pod hashtagem #MOU2018

Zdroj: http://www.museumsassociation.org/find-an-event/moving-on-up-2018?RECNUM=4&MONTH=2-2018