AKCE: 9. 12. 2021

HERITAGE 2021 - Svedectvá kamenných múrov

Mezinárodní vědecká konference na téma řízení a propagace památek, muzeí a oblasti kulturního dědictví.

@fsvucm.sk
Datum konání: 9. 12. 2021
Místo konání: Palace Art Hotel Pezinok, Slovensko

Fakulta sociálních věd Univerzity sv. Cyrila a Metoděje v Trnavě si Vás dovoluje pozvat na mezinárodní vědeckou konferenci HERITAGE 2021 - Svědectví kamenných zdí, která se uskuteční 9. prosince 2021 v prostorách zámku Palace Art Hotel Pezinok.

Cílem konference je mezinárodní sdílení inovativních teoretických a praktických poznatků z oblasti managementu, strategického řízení památkových objektů, destinačního managementu, marketingové komunikace turistických atraktivit, historických a kulturologických aspektů muzeí a celkově ekonomických, kulturních a organizačních aspektů oblasti heritage.

V reakci na pandemickou situaci bude konference realizována hybridní formou (osobní přítomnost účastníků a souběžně bude konference streamována prostřednictvím on-line webové platformy). Odkaz na konferenci bude zaslán e-mailem účastníkovi po registraci.

Pro účast na konferenci ne stanoven konferenční poplatek. Registrovat se lze prostřednictvím online registračního formuláře do 3. 12. 2021.

Konferenční příspěvky v anglickém jazyce lze zasílat do termínu 3. 12. 2021 na e-mail: martin.halmo@ucm.sk.

Více informací zde.

Zdroj: fsvucm.sk