AKCE: 9. 9. 2020 – 10. 9. 2020

Online konference a veletrh Connecting Culture 2020

Mezinárodní konference a veletrh muzeí a kulturního dědictví se letos bude konat ve virtuální podobě.

@connectingculture.experience-uk.org
Datum konání: 9. 9. 2020 – 10. 9. 2020

Letošní ročník mezinárodní konference a veletrhu Culture Connect 2020 se bude nést ve znamení dopadů pandemie COVID-19 na kulturní sektor. Kromě odborných příspěvků na témata z oblasti muzejnictví a kulturního dědictví se na veletržní části představí technologické inovace a trendy v designu výstav a expozic.

Z důvodu současné globální situace se letos Culture Connect poprvé koná ve virtuální podobě. Přednášky a workshopy budou živě streamovány, s účastníky veletrhu bude možné navázat spojení formou videohovorů, chatů a propagačních materiálů ke stažení.

Culture Connect 2020 se koná ve dnech 9.-10. září 2020. Účast je zdarma po registraci.

Registrační formulář

Více informací zde.

Zdroj: advisor.museumsandheritage.com/news/connecting-culture-2020-goes-digital-to-kickstart-museums-galleries-and-heritage-recovery/