AKCE: 21.9.2020, 10:00

Muzeum škole – škola muzeu? (6)

Šesté setkání pracovní skupiny pro spolupráci mezi muzejními a galerijními institucemi a školami Komise pro práci s veřejností a muzejní pedagogiku Asociace muzeí a galerií České republiky.

@cz-museums.cz
Datum konání: 21.9.2020, 10:00
Místo konání: Muzeum hlavního města Prahy, U Zlatého prstenu, Týnská 6, Praha 1 – Staré Město

Komise pro práci s veřejností a muzejní pedagogiku Asociace muzeí a galerií České republiky,z. s zve na v pořadí šesté setkání pracovní skupiny pro spolupráci mezi muzejními a galerijními institucemi a školami.

Jednodenní akce proběhne jako krátká přednáška a praktické semináře pro členy komise a další zájemce, které tato problematika zajímá, chtějí o ní diskutovat, nahlížet na různé přístupy, sdílet praktické zkušenosti.

Setkání se uskuteční v pondělí 21. 9. 2020 od 10.00 – 15.30 v hlavní budově Muzea hlavního města Prahy, U Zlatého prstenu, Týnská 6, Praha 1 – Staré Město. Účastnický poplatek 100,- Kč (zahrnuje drobné občerstvení).

Více informací a program zde.

Přihláška ke stažení zde.

Zdroj: mcmp.cz