AKCE: 20. 9. 2018

STŘED ZÁJMU: PUBLIKUM VÝZVA

STŘED ZÁJMU: PUBLIKUM VÝZVA

Kancelář Kreativní Evropa vyhlašuje výzvu na představení zajímavých a úspěšných projektů práce s publikem v oblasti kulturního dědictví.

Datum konání: 20. 9. 2018

Vybrané projekty budou představeny na akci Střed zájmu: PUBLIKUM, která se uskuteční ve čtvrtek 9. listopadu 2018 od 18 hodin v divadle Archa v Praze jako doprovodný program mezinárodní konference Focal Point: Upcycling Cultural Heritage. Tato výzva je určena pro manažery kulturních organizací a projektů či umělce, kteří mohou představit již ověřené a úspěšné modely a formáty práce s publikem v oblasti kulturního dědictví.

Pokud máte zájem o aktivní účast, prosíme o vyplnění on-line přihlášky včetně zaslání ilustrativních fotografií či videí. Vystoupení bude mít formu krátkých prezentací (max. 7 min.) doplněných obrazovým materiálem (10–15 snímků). Účastníky akce budou zástupci kulturních organizací, kteří mají zájem pracovat s návštěvníky, diváky, veřejností a vzájemně se inspirovat. O tom, zda jste byli vybráni jako jeden z 12 vystupujících, Vám dáme vědět nejpozději do 5. října. Online-přihlášku, prosíme, vyplňte do 20. září 2018.

 

Více info: zde

Zdroj: http://www.culturenet.cz/aktuality/stred-zajmu-publikum-vyzva-v-oblasti-kulturniho-dedictvi/n:26339/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_term=pavla_suchankova%40nm.cz&utm_campaign=2018-08-16-aktuality-culturenet-29-2018