AKCE: 19. 9. 2024, 9:00–14:00

Seminář Zabezpečení historických souborů dřevěných staveb

Mezinárodní seminář představí preventivní opatření na příkladu Muzeí v přírodě Haná, Zubrnice a Vysočina.

Seminář Zabezpečení historických souborů dřevěných staveb
Datum konání: 19. 9. 2024, 9:00–14:00
Místo konání: Muzeum v přírodě Vysočina, expoziční areál Veselý Kopec, statek z Mokré Lhoty

Národní muzeum v přírodě zve na mezinárodní seminář věnován zabezpečení historických souborů dřevěných staveb a preventivním opatřením na příkladu Muzeí v přírodě Haná, Zubrnice a Vysočina.

Jednací jazyk: čeština a angličtina, simultánní překlad je zajištěn.

Konference je realizována v rámci iniciativy „Zabezpečení historických souborů dřevěných staveb – preventivní opatření na příkladu Muzeí v přírodě Haná, Zubrnice a Vysočina“, která je financována z Fondu pro bilaterální vztahy na programové úrovni Finančního mechanismu EHP/Norska. Partnery projektu jsou Český výbor ICOM, Røros Kommune Norsko a Technické muzeum v Brně.

Účast na konferenci je bezplatná. Občerstvení a oběd jsou hrazeny v rámci Finančního mechanismu EHP/Norska.

Kontakt: vaclav.mikusek@nmvp.cz

Více informací zde.