AKCE: 25. 6. 2020

Workshop Mobilita sbírek v práci kurátora sbírky

Workshop Metodického centra pro muzea výtvarného umění k administraci a organizaci muzejní výstavy.

@mc-galerie.cz
Datum konání: 25. 6. 2020
Místo konání: Metodické centrum (5. patro), Národní galerie Praha, Veletržní palác, Praha 7

Metodické centrum pro muzea výtvarného umění připravilo workshopu pro kurátory sbírek, jehož hlavním tématem jsou základní pravidla správné administrace muzejní výstavy a související pravidla mezinárodní mobility sbírek. Účastníci workshopu, který je bezplatný, získají metodiku MC MVU vydanou v loňském roce „Jak administrovat muzejní výstavu?“.

Kapacita workshopu je omezena na 8 účastníků, aby bylo možné dodržet limity MZ.  V případě většího počtu zájemců lze uskutečnit reprízu workshopu v termínu 9. 7. 2020. Zájemci o účast na workshopu se mohou do 8. 6. 2020 přihlásit na e-mailovou adresu: dagmar.jelinkova@ngprague.cz.

Zdroj: mc-galerie.cz/seminare-metodickeho-centra/mobilita-sbirek-v-praci-kuratora-sbirky---workshop-k-administraci-a-organizaci-muzejni-vystavy.html