AKCE: 12.6.2020, 17:00

Webinář Community-based Museums in Times of Crisis

Webinář projektu evropských a latinskoamerických muzeí na téma role muzea v komunitě během krize.

@network.icom.museum
Datum konání: 12.6.2020, 17:00

Projekt EU-LAC pod záštitou Mezinárodní rady muzeí ICOM se věnuje spolupráci mezi muzei v Evropě, Latinské Americe a karibských ostrovech. Na základě specifické situace, ve které se světové muzejní instituce ocitly následkem šíření koronaviru, nyní projekt připravil sérii webinářů na aktuální témata. První webinář si klade otázku, jaká je role muzeí, zejména těch, které jsou provozovány místní komunitou nebo s ní aktivně spolupracují, v době společenské krize.

Webinář se koná 12. června 2020 v 17.00, přístup je zdarma bez registrace. Webinář bude následně zpřístupněn na platformě YouTube.

Více informací a odkaz na webinář zde.

Zdroj: icom.museum/en/news/eulac-project-webinar-community-based-museums-in-times-of-crisis/