AKCE: 13. 4. 2018 – 14. 4. 2018

Organizing Temporary Exhibitions - workshop (13.-14.4.2018)

V polovině dubna se uskuteční workshop s názvem Organizing Temporary Exhibitions from your Collection and Promoting them around the World - tedy o organizování dočasných expozicí ze sbírek a jejich prezentování po světě.

Datum konání: 13. 4. 2018 – 14. 4. 2018
Místo konání: Athény, Řecko

Třetí ročník worskhopu na toto téma si klade za cíl, aby na jeho konci účastníci mohli:

• porozumět tomu, jak dočasné putovní výstavy mohou zlepšovat finanční možnosti a budovat lepší národní i mezinárodní obraz instituce,
  • pozměnit podobu výstavy tak, aby byla atraktivní pro veřejnost z různých koutů světa,
  • indetifikovat vhodné lokální i mezinárodní partnery pro pořádání putovních výstav.

Vedoucím workshopu bude Rosie Wanek ze Somerset House v Londýně a je pořádán organizací Heritage.

Více informací zde.

Zdroj: http://asemus.museum/event/workshops-temporary-exhibitions-international-promotion-greece/