AKCE: 1. 6. 2017 – 3. 6. 2017

Mezinárodní konference Fórum dědictví střední Evropy (1.6. 2017 - 3.6. 2017)

Mezinárodní centrum kultury v Krakově ve spolupráci zemí Visegrádské čtyřky - Památkovým úřadem SR, Národním centrem Gyuly Forstera pro management kulturního dědictví V Budapešti a Ministerstvem kultury České republiky organizuje ve dnech 1. - 3. června 2017 v Krakově již 4. ročník mezinárodní konference Fórum dědictví střední Evropy. Konference bude zaměřena na vzájemné propojení dědictví se společností.
Mezinárodní konference Fórum dědictví střední Evropy (1.6. 2017 - 3.6. 2017)
Datum konání: 1. 6. 2017 – 3. 6. 2017
Místo konání: Krakov, Polsko

Jaký je postoj společnosti k dědictví - její významné, ale často těžké minulosti? Jak dědictví ovlivňuje společenství? Kdo vlastní dědictví a proč? Jaké jsou sociální funkce dědictví? Co si chceme pamatovat a co často zapomínáme? Toto jsou jenom některé otázky, kterými se 4. ročník Fóra chce zabývat. Fórum dědictví střední Evropy je organizované v rámci spolupráce ministrů kultury zemí V4.

Výzva na předkládání příspěvků je již uzavřena, ale pokud máte zájem se konference účastnit, stále můžete vyplnit registrační formulář.

Více informací a registrační formulář (pravá horní část stránky) naleznete zde.

(Zdroj: https://www.pamiatky.sk/sk/page/aktuality-skd)