AKCE: 15.6.2017, 0:00

Seminář Pečujeme o památky (15.6.2017)

Klub UNESCO pořádá seminář Pečujeme o památky. Příklady dobré praxe aktivit neziskových a dobrovolnických organizací, který je určen pro představitele neziskových a dobrovolnických organizací, majitele a správce památkových objektů, představitele samosprávy a státní správy a studenty.
Seminář Pečujeme o památky (15.6.2017)
Datum konání: 15.6.2017, 0:00
Místo konání: Přednáškový sál Květná zahrada, Kroměříž

Cílem setkání je představit významný podíl neziskových a dobrovolnických organizací v péči o památky, které jsou prezentované jako zdroj historické paměti lidstva, rozvoje kulturnosti, estetického cítění, ale i jako ekonomický přínos cestovního ruchu.

Na seminář se můžete přihlásit jako do 10. června 2017. Pokud máte zájem přihlásit i referát, můžete jej přihlásit do 10. května 2017.

Přihlásit se můžete elektronicky zde, nebo zde, kde naleznete email k zaslání příspěvku.

Účastnický poplatek pro posluchače činí 100kč.

Pozvánka na setkání, kde naleznete více informací, je k dispozici zde.

(Zdroj: http://www.cz-museums.cz/news/deni_v_oboru/titulni/34681-klub-unesco-porada-seminar-pecujeme-o-pamatky)