AKCE: 10.8.2020, 11:02

Konference Fragment v digitální době: Možnosti a limity nových technologií v restaurátorství a konzervaci

Mezinárodní konference na téma využití nových technologií v památkové péči nabízí i workshop 3D vizualizace.

Datum konání: 10.8.2020, 11:02
Místo konání: HAWK, Hildesheim, Německo

Mezinárodní konference Das Fragment im digitalen Zeitalter: Möglichkeiten und Grenzen neuer Techniken in der Restaurierung se věnuje otázkám využití digitálních technologií v oblasti restaurátorství, konzervace a památkové péče. Konference je pořádána Fakultou architektury, strojírenství a konzervace Univerzity aplikovaných věd a umění HAWK v dolnosaském Hildesheimu. Kromě teoretických příspěvků i případových studií úspěšných projektů mají účastníci konference možnost účastnit se workshopu 3D vizualizace.

Konferenčními jazyky jsou angličtina a němčina, výstupem konference bude sborník.

Registrační formulář zde (ang.) a zde (něm.).

Program konference v anglickém jazyce a německém jazyce (pdf).

Více informací zde.

Zdroj: hornemann-institut.de/german/Fragment_Tagung