AKCE: 27. 8. 2020 – 28. 8. 2020

Online workshop Connecting Formal and Informal Education with Digital Cultural Heritage

Webinář pro muzejní edukátory a pedagogy představí nové trendy ve využití digitalizace a digitálních technologií.

@europeana.eu
Datum konání: 27. 8. 2020 – 28. 8. 2020

Projekt Europeana Education a pracovní skupina The Learning Museum organizace NEMO zvou na dvoudenní online workshop, určen pro edukátory v kultuře a pedagogy. Tématem workshopu jsou nové trendy a možnosti ve využití digitalizovaného kulturního dědictví, online databází sbírkových předmětů a digitálních technologií.

Webinář se koná 27.-28. srpna 2020. Účast je zdarma po registraci, kterou je nutné provést do konce července. Po absolvovaní workshopu účastníci obdrží certifikát.

Registrační formulář

Více informací zde.

Zdroj: pro.europeana.eu/event/connecting-formal-and-informal-education-with-digital-cultural-heritage