AKCE: 25.5.2017, 0:00

Konference Archeologie & Antropologie III: studium archaické kultury a společnosti v NM (25.5.2017)

Na konci května se uskutečni v pořadí už třetí konference Archeologie & Antropologie. Tematické zaměření je ponecháno záměrně neomezené, podmínkou je odpovídající interdisciplinární přístup při řešení zvolené problematiky.
Datum konání: 25.5.2017, 0:00
Místo konání: Nová Budova NM, Praha

Vybrané příspěvky bude možné publikovat ve Sborníku Národního muzea, který je zařazen v databázích EBSCO a ERIH PLUS. Délka příspěvku by měla být ideálně do 15 minut. Účast je bezplatná.

Přihlášky na konferenci a názvy referátů zasílejte na emailovou adresu lucie_velova@nm.cz.

Více informací spolu s přihláškou naleznete na webu zde.

Setkání se uskuteční ve čtvrtek 25. května v Nové budově Národního muzea od 10:00 hodin.

(Zdroj: http://www.archeologienadosah.cz/akce/konference-archeologie-antropologie-iii-studium-archaicke-kultury-spolecnosti-v-nm)