AKCE: 4. 10. 2015 – 6. 10. 2015

Kolokvium 2015: Různé cesty, stejné cíle. Vhodné strategie a účinné metody zpřístupnění muzejního a galerijního obsahu

Komise pro práci s veřejností a muzejní pedagogiku při AMG ČR zve na v pořádí již čtvrté letošní setkání muzejních pedagogů a pracovníků v první linii.
Datum konání: 4. 10. 2015 – 6. 10. 2015
Místo konání: Západočeské muzeum v Plzni

Třídenní říjnové kolokvium bude zaměřeno na vhodné strategie a účinné metody zpřístupnění muzejního a galerijního obsahu sbírek.

Více informací o kolokviu a plánovaných návštěvách kulturních institucí se dozvíte v programu kolokvia.

Možnosti přihlášení:

A = vyplnit a poslat elektronickou přihlášku na uvedené adresy podle toho, jestli chci nebo nechci příspěvek.
B = vytisknout přihlašovací formulář, vyplnit, oskenovat a poslat opět podle toho, jestli chci mít příspěvek, na uvedené adresy.

TERMÍN PRO ZASLÁNÍ ANOTACÍ: 11.9. 2015 / jagosova@phil.muni.cz

TERMÍN PRO ZASLÁNÍ PŘIHLÁŠEK (účastníci bez přípěvku): 20.9. 2015 / morzolova@muzeum.ji.cz / 567 573 899

Elektronická přihláška na kolokvium

Přihlašovací formulář