AKCE: 26. 11. 2020 – 27. 11. 2020

Online konference Museums and Universities of Diversity: How Can Museums and Art Universities Take an Active Approach to Living and Learning Diversity?

Mezinárodní online konference na téma edukace k inkluzi a diverzitě v muzeích přijímá příspěvky.

@artsmanagement.net
Datum konání: 26. 11. 2020 – 27. 11. 2020

Mezinárodní online konference je pořádána Staatliche Kunstsammlungen Dresden a Vysokou školou výtvarných umění v Drážďanech. Tématem konference jsou možnosti vzdělávání k diverzitě a inkluzi v muzejní edukaci a na uměleckých vysokých školách. Vítány jsou příspěvky z oblasti participativních edukačních metod, otázek mezikulturní výměny ve vzdělávání nebo reflexe témat diverzity a inkluze ve tvorbě muzejních výstav a expozic.

Termín pro registraci příspěvků je 15. září 2020 na adrese outreach@skd.museum.

Konferenčními jazyky jsou angličtina a němčina.

Více informací zde.

Zdroj: artsmanagement.net/Articles/Call-for-Papers-How-Can-Museums-and-Art-Universities-Take-an-Active-Approach-to-Living-and-Learning-Diversity