AKCE: 15. 9. 2021 – 16. 9. 2021

Konference Muzea v přírodě a jejich role při záchraně lidové architektury - ZMĚNA TERMÍNU

Odborná konference u příležitosti 40. výročí otevření Muzea vesnice jihovýchodní Moravy.

@narodopisnaspolecnost.cz
Datum konání: 15. 9. 2021 – 16. 9. 2021
Místo konání: Národní ústav lidové kultury – vstupní budova Muzea vesnice jihovýchodní Moravy, Strážnice

Komise pro lidové stavitelství, sídla a bydlení při České národopisné společnosti, z. s., Praha, Národní ústav lidové kultury, Strážnice, Ústav evropské etnologie Filozofické fakulty Masarykovy univerzity, Brno Vás zvou na odbornou konferenci Muzea v přírodě a jejich role při záchraně lidové architektury.

Konference se koná u příležitosti 100 let od narození architektů Otakara Máčela a Jaroslava Vajdiše a 40. výročí otevření Muzea vesnice jihovýchodní Moravy.

Termín zaslání přihlášek je 31. březen 2021.

Více informací zde.

Zdroj: narodopisnaspolecnost.cz