AKCE: 15. 9. 2021 – 16. 9. 2021

Konference Muzeum pro návštěvníky IV: Virtuální komunikace (nejen) v době koronavirové

Registrace účastníků prezenční konference je otevřena do 15. 7. 2021.

@nm.cz
Datum konání: 15. 9. 2021 – 16. 9. 2021
Místo konání: Historická budova Národního muzea

Vytvořila Vaše instituce (nejen) během karantény a uzavření muzeí a galerií nějaký zajímavý projekt, o který byste se chtěli podělit? Jak jste se popasovali s virtuální komunikací se svými návštěvníky? Toto a mnohé jiné můžete sdílet na konferenci pořádané Centrem pro prezentaci kulturního dědictví Národního muzea, která se přesunula na 15.—16. září. Přihlásit se se svým příspěvkem nebo jako posluchač můžete do 15. 7.

Informace k tématu konference:

• Konference se zaměřením na otázky a trendy komunikace muzeí a galerií v online prostředí je určená pro pracovníky muzeí a galerií, studenty muzeologie a přibuzných oborů.
  • Představí zkušenosti institucí, metodická doporučení i příklady dobré praxe v oblasti virtuální prezentace, a to nejen z období uzavření kvůli situaci v souvislosti s koronavirem.