AKCE: 11.12.2014, 0:00

Archeologie a veřejnost 8/2014

Archaia Brno o.p.s., Ústav archeologie a muzeologie FF MU a Veřejná archeologie, o.s. si Vás dovolují pozvat k účastní na konferenci Archeologie a veřejnost 8/2014. Tématem konference je Archeologie ve svobodné společnosti (1989-2014). Konference Archeologie a veřejnost 8 si klade za cíl diskutovat o tom, kam se v uplynulých 25 letech posunula nebo jak se změnila archeologie a archeologická památková péče.
Datum konání: 11.12.2014, 0:00
Místo konání: přednáškový sál Technického muzea v Brně (Brno, Purkyňova 105)

Archeologie a veřejnost 8 je určena archeologům, studentům archeologie a příbuzných oborů, pracovníkům v oblasti vzdělávání a volnočasových aktivit, i odborníkům z prostředí památkové péče, architektům a pracovníkům státní správy a samosprávy i všem ostatním zájemcům o problematiku uchování archeologického dědictví.

Přihlášky jsou přijímány v prodlouženém termínu pouze do této středy 26. 11. 2014.

Předběžný program konference najdete v přiložené pozvánce zde.

Přihláška na konferenci je k dispozici zde. Přihlášky zasílejte na adresu: verejnaarcheologie@email.cz.