Publikováno: 30. 6. 2022

Vedoucí galerie

Aukční síň a Galerie Vltavín

Aukční síň a Galerie Vltavín hledá nového kolegu/kolegyni do svého týmu na hlavní pracovní poměr (vedoucí Galerie).

Náplň práce:

  • zajištění plynulého chodu Galerie (příprava účetních podkladů, příprava smluv, administrace)
  • spolupráce na přípravách výstav a aukcí
  • komunikace s klienty a umělci
  • manipulace s uměleckými díly

Požadujeme:

  • VŠ, VOŠ, v oblasti výtvarného umění výhodou
  • orientace v malbě 19. a 20. století s přesahem do současného umění
  • komunikační schopnosti
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • znalost práce na PC (MS office, sociální sítě)
  • komunikativní znalost AJ

Nabízíme:

  • práce na HPP
  • inspirativní a kreativní prostředí
  • práce v centru Prahy v mladém, dynamickém kolektivu
  • 5 týdnů dovolené, zdravotní volno
  • nástup červenec/srpen 2022

Životopisy a krátké motivační dopisy posílejte na info@galerie-vltavin.cz.

Zdroj: Aukční síň a Galerie Vltavín