Publikováno: 10. 9. 2018

Základy muzejního PR a marketingu, kurz celoživotního vzdělávání

Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha za podpory Ministerstva kultury ČR zve zájemce na jednosemestrální kurz celoživotního vzdělávání Základy muzejního PR a marketingu.

Základy muzejního PR a marketingu, kurz celoživotního vzdělávání

Kurz je primárně určen pro pracovníky, jejichž náplň práce tvoří komunikační, PR, marketingové, propagační a podobné činnosti v muzejnictví. Vítání jsou rovněž pracovníci muzejního managementu, stejně jako zástupci zřizovatelů. Dobrou zkušenost máme i se spoluprací s vícečlennými pracovními týmy z jedné instituce.

Rozsah kurzu: 24 vyučovacích hodin (3 setkání po 8 vyučovacích hodinách), termíny kurzů:

Kurz A: 21.9., 5.10. a 19.10. 2018

Kurz B: 12.10., 16.10. a 9.11. 2018

Vždy mezi 9:00 a 15:15 v prostorách VŠMVV, U Santošky 17, Praha 5

Zaměření kurzu: 1. PR a marketing obecně, jejich specifika v muzejnictví / 2. Muzejní produkt aneb co nabízíme /      3. Muzejní publikum aneb komu to nabízíme / 4. Muzejní propagace a komunikace aneb jak o sobě dáváme vědět /  5. Využití sociálních sítí pro muzejní marketing / 6. Případové studie z ČR i ze zahraničí

Lektorský tým tvoří členové a externí spolupracovníci Katedry PR a komunikace Vysoké školy mezinárodních a veřejných vztahů Praha, o. p. s. a hosté z praxe.

Cena kurzu: Vzhledem ke grantové podpoře MK ČR, za kterou děkujeme, je kurz poskytován zdarma. S ohledem na podobu kurzu je počet účastnických míst omezen. Prosíme proto, aby za jednu instituci kurz navštěvovaly maximálně 3 osoby.

Přihlášky: Kurz A, Kurz B

Kontakt: dr. Jiří Kohoutek, vedoucí kurzu, e-mail: kohoutek@vsmvv.cz

Více informací v pozvánce níže