AKCE: 2.5.2013, 0:00

Konference určená nejen památkářům, ale i pracovníkům muzeí a galerií sídlících v historických budovách, muzeím a galeriím spravujícím památkové objekty. 2. až 3. května 2013
Datum konání: 2.5.2013, 0:00
Místo konání: Trenčín, SR, Expo Center

Ve dnech 2. až 3. května 2013 se uskuteční X. ročník konference FIRECO 2013 Protipožární ochrana kulturních památek – protipožární ochrana národních kulturních památek.

Konferenci organizují Prezidium Hasičského a záchranného sboru ve spolupráci s Památkovým úřadem SR v Bratislavě, Národním památkovým ústavem, pod záštitou Ministerstva vnitra SR a Ministerstva kultury ČR.

Pozvánka ke stažení zde:

Závazná přihláška ke stažení zde:

Program ke stažení zde:

Expo Center Trenčín, informace zde:

Metodické pokyny pro spolupráci jednotek požární ochrany České republiky a Hasičského a záchranného sboru a hasičských jednotek Slovenské republiky při vzájemné pomoci při zdolávání mimořádných událostí ke stažení zde: