AKCE: 12.4.2013, 8:49

\"Memories, histories: between representation and commemoration, what are the issues for museums?\"

Seminář pro evropské kurátory - výzva Přihlásit se lze nejpozději do 19. 4. 2013.
Datum konání: 12.4.2013, 8:49
Místo konání: Francie

Bilingvní (francouzsko-anglický) seminář pro muzejní kurátory, manažery sbírky ve veřejném muzeu nebo jiné sbírky určené veřejnosti na téma "Memories, histories: between representation and commemoration, what are the issues for museums?"

Pořadatelé požadují znalost francouzštiny minimálně ve smyslu porozumění a dobrou znalost angličtiny. Zájemci by měli mít za sebou pokud možno zkušenost s mezinárodními projekty. Pokrytí nákladů zahrnuje cenu programu, výdaje na ubytování a per diem (diety), cestování v rámci Francie (které je zahrnuto v programu), pojištění. Mezinárodní cesty jsou hrazeny na vlastní náklady (resp. organizací, pod níž daná osoba spadá, či francouzským velvyslanectvím apod.).

Přihlásit se lze nejpozději do 19. 4. 2013.

Podrobné informace a přihlášení zde: