AKCE: 4.11.2013, 0:00

European Culture Forum 2013 se blíží

Evropská komise organizuje ve dnech 4. až 6. listopadu 2013 v Bruselu Evropské kulturní fórum (European Culture Forum). Tato významná událost poskytne příležitost k debatám a ke zviditelnění evropské spolupráce v kultuře, propojí tvůrce kulturních strategií, zástupce zastřešujících organizací, umělce, odborníky z celé Evropy a patrnerských zemí. Na této události se očekává 1 200 účastníků. Pokud máte zájem požádat o podporu na cestovné, je třeba vyplnit stručný dotazník a zaslat ho na uvedenou emailovou adresu do středy 18. září 2013.
European Culture Forum 2013 se blíží
Datum konání: 4.11.2013, 0:00
Místo konání: Brusel

Program je rozčleněn do třech základních témat:

• měření skutečné hodnoty kultury a fungování kulturního ekosystému;
  • financování kultury v době digitalizace, hledání nových finančních modelů založených na rozvoji loajality a budování komunit následovníků, stejně jako institucí s centralistickým modelem jako je podpora velkých podniků, koprodukce a umělecké intervence v podnikání nebo ve veřejných službách;
  • rozvoj publika a tvorba skutečné kulturní participace, hledání celostních strategií, získávání zatím neosloveného publika, participativní umění, partnerství a synergie s dalšími odvětvími.

Evropská komise nabízí příspěvek na cestovné na European Culture Forum omezenému počtu zástupů z kulturních organizací, které spolupracují na evropské úrovni, a které by se bez finanční podpory nemohli Fóra zúčastnit.

Více o mezinárodní konferenci

Informace k získání příspěvku na cestu

Zdroj: http://www.culturenet.cz/index.php?cmd=page&id=49&news_id=13616