AKCE: 13.6.2013, 0:00

Seminář STOP: Možnosti financování obnovy památek z grantových prostředků
Datum konání: 13.6.2013, 0:00
Místo konání: Praha, Národní technické muzeum

Společnost pro technologie ochrany památek zve zájemce na seminář věnovaný možnostem financování obnovy památek z grantových prostředků.

Seminář se zaměří na podání aktuálního přehledu informací o možnostech získání grantových podpor v rámci programů státních institucí i soukromých subjektů (nadací, fondů), podporujících finanční zajištění péče o záchranu a obnovu movitých i nemovitých památek.

Do programu jsou zařazeny i příspěvky zástupců vybraných poskytovatelů a praktické zkušenosti s využitím programů při obnově významných objektů kulturního dědictví.

V rámci programu semináře bude představen projekt Pro život kostelů Broumovska.

Praktické zkušenosti se získáváním finančních prostředků pro realizaci projektu bude prezentovat ThLic. Martin Lanži (ŘKF Broumov) a Ing. Jakub Děd (Omnium o.s.)

Seminář je určen pracovníkům památkových ústavů a státní správy, územních samospráv, správcům památkových a církevních objektů, soukromým majitelům památek, architektům, projektantům, restaurátorům, studentům a učitelům odborných škol a dalším zájemcům o ochranu památek.

Více informací v přiložené pozvánce nebo na http://wstop.colweb.cz.

Doplňující informace o semináři zde: