AKCE: 5.6.2013, 0:00

Seminář DOBROVOLNICTVÍ V PROSTŘEDÍ ČESKÉ KULTURNÍ SCÉNY
Datum konání: 5.6.2013, 0:00
Místo konání: Plzeň

Plzeň 2015 o. p. s. pořádá motivační seminář na téma DOBROVOLNICTVÍ V PROSTŘEDÍ ČESKÉ KULTURNÍ SCÉNY.

Účastníci se na semináři dozvědí informace o fungování principů dobrovolnictví, legislativním zakotvení v právním řádu a metodice práce s dobrovolníky. Součástí semináře budou také příklady dobré praxe nejen z ČR, ale i ze zahraničí, a představení Klubu strážných andělů jakožto platformy pro zapojení dobrovolníků a podporovatelů Plzně 2015.

Seminář je rozdělen do tří částí

• TEORETICKÁ ČÁST 5. 6. 13.00−17.00 je určena pro odbornou veřejnost z celé České republiky – zástupce neziskových organizací, dobrovolnických center, pořadatelů kulturních akcí i pro zainteresované jednotlivce z řad široké veřejnosti.
  • PRAKTICKÁ ČÁST 6. 6. 9.00−13.00 je určena především pro zástupce plzeňských neziskových organizací, dobrovolnických center a pořadatelů kulturních akcí. Přihlásit se můžou také pracovníci mimoplzeňské kulturní scény.
  • PREZENTACE A DISKUSE 6. 6. 18.00−19.30 je určena pro širokou veřejnost.

Více informací poskytne podrobný programu semináře ke stažení zde:

Registrujte se, prosím, zde nejpozději do 3. 6. 2013