AKCE: 22.8.2013, 0:00

Seminář Česko-slovenské vztahy pro historiky, archiváře a učitele dějepisu a občanské výchovy, tentokrát na téma Informační boj o Československo / v Československu

22. až 23. srpna 2013
Datum konání: 22.8.2013, 0:00
Místo konání: Budova děkanátu FP TU v Liberci, Voroněžská 13, posluchárna H 31 (3. patro)

Katedra historie Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické TU v Liberci, Vzdělávací nadace Jana Husa a Ústav pro studium totalitních režimů pod patronací Česko-slovenské komise historiků, ve spolupráci s Ústavem pro soudobé dějiny AV ČR, v. v. i. a Ústavem politických vied SAV pořádají ve dnech 22.-23. srpna 2013 tradiční seminář Česko-slovenské vztahy pro historiky, archiváře a učitele dějepisu a občanské výchovy, tentokrát na téma: Informační boj o Československo / v Československu.

Přihlášky zasílejte do 31. července 2013 na adresu:
Technická univerzita v Liberci, katedra historie FP, Voroněžská 13, 461 01 Liberec 1

Program:

• ke stažení zde: