AKCE: 24.4.2013, 0:00

RE:PUBLIKUM. Možnosti spolupráce s publikem ve 21. století.

24. dubna 2013
RE:PUBLIKUM. Možnosti spolupráce s publikem ve 21. století.
Datum konání: 24.4.2013, 0:00
Místo konání: Praha, Divadlo Archa

Rozvoj publika je jednou z priorit připravovaného programu Evropské unie Kreativní Evropa, kam budou od roku od roku 2014 zařazeny i stávající programy MEDIA a Kultura.

Dne 24. dubna 2013 se bude v Divadle Archa konat celodenní konference RE:PUBLIKUM. Možnosti spolupráce s publikem ve 21. století. Na konferenci vystoupí představitelé kulturních organizací a projektů z České republiky a ze zahraničí.

Konferenci pořádají Česká kancelář programu Kultura, MEDIA Desk Česká republika a Divadlo Archa.

Podrobné průběžně aktualizované informace zde:

Program ke stažení zde:

REGISTRACE zde

Účastnický poplatek ve výši 270 Kč je možné uhradit online či přímo v Divadle Archa. Doporučujeme ovšem zaplatit poplatek s předem, abyste se vyhnuli případnému zdržení před zahájením konference. Poplatek pro studenty činí 200 Kč (k úhradě pouze v pokladně Divadla Archa).

Konference probíhá v češtině a angličtině, simultánní tlumočení bude zajištěno.