AKCE: 23.4.2013, 0:00

Nový život opuštěných staveb - industriální stopy -

Inspirace i pro muzejníky - odpovědi na otázky "Co s ní?" "Jak s ní?" "Co do ní?" 23. dubna 2013
Nový život opuštěných staveb - industriální stopy -
Datum konání: 23.4.2013, 0:00
Místo konání: Brno, Výstaviště, konferenční pavilon E, sál E2

Zahajovací konference Stavebních veletrhů Brno 2013. Konkrétními příklady, zaměřenými především na hlediska stavebně technická a investorská, bude na konferenci představeno několik staveb a aktuálních aktivit, které dokládají různé přístupy k zachování a novému využití tohoto specifického stavebního fondu. Současně s touto konferencí se připravuje i „Stavební kniha 2013“ s tématikou „Nový život opuštěných staveb /Industriální dědictví/“, která bude rovněž na Stavebním veletrhu v Brně představena.

Inspirace pro muzea a galerie umístěné v industriálních objektech, nebo zpravující nemovité industriální dědictví. Inspirace pro využití industriální architektury pro umístění sbírky muzea, galerie...

Podrobný program ke stažení zde:

Registrace na konferenci zde:

Program zde: