Publikováno: 23. 6. 2022

Produkční - Výstavář, muzejní pedagog, dokumentátor

Muzeum hlavního města Prahy

Produkční - Výstavář, muzejní pedagog, dokumentátor

Muzeum hlavního města Prahy hledá do svých řad kolegyni/kolegu, která/ý se bude zajišťovat produkci a koordinaci akcí pro veřejnost oddělení Centra památek moderní architektury (CPMA), které zahrnuje Müllerovu vilu, Rothmayerovu vilu a Studijní centrum Norbertov.

Co budete dělat?

• Zajišťovat produkční práce při přípravě a realizaci výstav, publikací, přednášek a jiných doprovodných aktivit CPMA.
  • Vypracovávat rozpočty jednotlivých akcí, ve spolupráci s vedoucí CPMA, a budete za jejich naplnění a dodržení zodpovědný/á.
  • Spoluvytvářet koncepci akcí pro veřejnost (v souladu s celkovou koncepcí muzea pro práci s veřejností).
  • Spolupracovat s vedoucí CPMA na přípravě, rozvoji a realizaci forem a metod komunikace a práce s veřejností.
  • Spolupracovat na propagačních a marketingových akcích v součinnosti s dalšími úseky muzea.
  • Zajišťovat editorské a produkční práce při přípravě publikací a tištěných materiálů.
  • Připravovat a organizovat pedagogické programy pro veřejnost a školy.
  • Organizovat žákovské a studentské prohlídky, programy, dílny a semináře.
  • Organizovat workshopy, tvořivé dílny a exkurze.
  • Vedení projektových týmů jednotlivých akcí, jednání s externími dodavateli, dohled na jejich činnost.
  • Spolupracovat s dobrovolníky.
  • Archivovat monitoring akcí.
  • Provádět běžnou administrativní podporu akcí a projektů CPMA pro veřejnost (zápisy z porad, protokoly, tvorba objednávek, příprava zadávací dokumentace k veřejným zakázkám).

Váš profil

• Máte ukončené střední, vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání.
  • Znalost angl. jazyka minimálně na úrovni B2 je podmínkou.
  • Jste časově flexibilní.
  • Máte zkušenosti na obdobné pozici.
  • Jste aktivní uživatel PC, MS Office – zejména Excel a Word.
  • Umíte pracovat samostatně, pečlivě, máte organizační schopnosti, je na vás spolehnutí a co slíbíte, to splníte.

Nástup: 1.8.2022

Více informací zde.