Publikováno: 28. 5. 2024

Koordinační, projektový a programový pracovník

Zámek a park Vrchotovy Janovice (Národní muzeum)

Národní muzeum – Historické muzeum vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice Koordinační, projektový a programový pracovník v Oddělení starších českých dějin (Vrchotovy Janovice).

Požadavky pro výkon práce:

  • středoškolské vzdělání ukončené maturitou, výhodou obory ekonomického či stavebního zaměření,
  • praxe min. 2 roky, výhodou předchozí zkušenost s podobnou prací v památkovém objektu, muzeu, galerii nebo jiné kulturní organizaci,
  • znalost administrativně-technických prací a agendy,
  • schopnost samostatné i kolektivní práce, komunikativnost, organizační schopnosti,
  • dobrou znalost práce na PC (MS Office, Outlook),
  • trestní bezúhonnost.

Pracovní náplň:

  • Administrativní a projektová agenda provozu dislokovaného pracoviště NM v zámku Vrchotovy Janovice:
    • zpracování podkladů pro přípravu technickoekonomických studií, úkolů výzkumu a vývoje nebo investičních akcí,
    • vedení spisové služby, vč. skartace, vyřizování dotazů a korespondence,
    • agenda pronájmů a smluv (příprava, jednání, administrace, účast při akci),
    • příprava a dohled plnění veřejných zakázek, objednávek, smluvní agendy vč. VZ, DPP,
    • spolupráce na přípravě, organizaci a administrativě návštěvnické sezóny (spolupráce při edukačních projektech, zajištění, organizace a kontrola práce sezónních průvodců, rezervace prohlídek, statistika návštěvnosti).
  • Práce spojené s provozem dislokovaného pracoviště:
    • spolupráce při drobné údržbě a úklidu vč. dohledu nad těmito pracemi, sezónní příprava expozice, objednávání úklidových a toaletních prostředků (sklad. zásoby),
    • zajištění režimové agendy (klíčový režim, EPS, EZS), administrativa PO a BOZP,
    • spolupráce při pravidelné inventarizaci majetku a uložených sbírek Národního muzea.

Nabízíme:

  • pracovní úvazek 1,0,
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou po prvním roce,
  • zázemí a stabilitu významné kulturní instituce,
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days, příspěvek na stravování/kulturu/sportovní aktivity.

Přihlášky s motivačním dopisem a profesním životopisem zasílejte do 16.6.2024 na e-mail: personalni@nm.cz, zprávu označte v předmětu "koordinační pracovník". Neúplné přihlášky budou vyřazeny.

Více informací zde.

Zdroj: nm.cz