Publikováno: 8. 4. 2024

Edukátor/ka

Pražský hrad

Edukátor/ka

Správa Pražského hradu, příspěvková organizace Kanceláře prezidenta republiky, se sídlem Hrad I. nádvoří č. p. 1, Hradčany, 119 08 Praha 1, přijme zaměstnance/zaměstnankyni do pracovního poměru, pracovní zařazení Edukátor/ka v Oddělení kultury a vzdělávání.

Jste kreativní, máte rádi umění a kulturu a chtěli byste se podílet na kulturním programu Pražského hradu? Do oddělení kultury a vzdělávání hledáme kolegu/kolegyni, která nám pomůže rozvíjet edukační programy k výstavám, přednáškám a dalším aktivitám pro veřejnost, které se na Pražském hradě konají.

Co budete dělat?

  • koncipovat a vytvářet metodiku edukačních programů v oblasti kulturního dědictví, výtvarného umění a historie,
  • vytvářet a realizovat (odborná garance) edukační programy, které rozvíjí kritické myšlení a kreativitu
  • organizovat a supervizorovat činnost odborných lektorů a lektorek, kteří vedou edukační programy
  • vytvářet edukační a didaktické materiály

Co od vás očekáváme?

  • vysokoškolské vzdělání min. prvního stupně (pedagogického směru výhodou ale ne podmínkou) a praxi v oboru alespoň 2 roky
  • samostatnost, iniciativu, flexibilitu a schopnost dotahovat věci do konce
  • koncepční, organizační a komunikační schopnosti
  • uživatelskou znalost MS Office
  • schopnost dorozumět se v angličtině (min. na úrovni B1)
  • zájem a ochotu nadále se vzdělávat a učit se novým věcem

Co vám můžeme nabídnout:

  • práci v prestižní organizaci s jedinečnou atmosférou v areálu Pražského hradu
  • zajímavé pracovní úkoly a přátelský kolektiv
  • platové zařazení v souladu s Platovým řádem Správy Pražského hradu
  • 5 týdnů dovolené
  • pracovní poměr na dobu určitou na jeden rok, v budoucnu možnost změny na dobu neurčitou
  • možnost seberealizace, vzdělávání a osobnostního rozvoje
  • široké spektrum benefitů (např. příspěvek na stravování, volnočasové poukázky, 4 dny indispozičního volna, volné vstupy do areálu Pražského hradu na kulturní akce, odborná školení, aj.)
  • možnost ubytování v prostorách Pražského hradu

Nabídky se strukturovaným životopisem a krátkým motivačním dopisem se stručnou vizí či nápady na edukační aktivity pro Pražský hrad, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu Odboru řízení lidských zdrojů Kanceláře prezidenta republiky: kariera@hrad.cz do 22.4.2024.

Více informací zde.

Zdroj: hrad.cz