Publikováno: 2. 6. 2023

Asistent/ka ředitele Přírodovědeckého muzea

Národní muzeum

Národní muzeum – Přírodovědecké muzeum vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice Asistent/Asistentka ředitele Přírodovědeckého muzea.

Požadavky pro výkon práce:

  • vzdělání SŠ/VŠ ideálně ekonomického směru,
  • výborná znalost Office 365,
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti,
  • svědomité a pečlivé plnění zadaných úkolů,
  • spolehlivost, loajalita a flexibilnost,
  • znalost Aj výhodou,
  • samostatnost, komunikativnost, příjemné vystupování,
  • schopnost koordinace většího kolektivu,
  • trestní bezúhonnost,
  • řidičský průkaz sk. B.

Pracovní náplň:

  • organizační a administrativní podpora ředitele, organizace schůzek, zpracování interní i externí pošty, vedení diáře, spisová služba,
  • účast na jednáních a poradách, zhotovování zápisů a následná kontrola úkolů,
  • kontrola čerpání finančních prostředků určených na vědu a výzkum,
  • tvorba reportů, statistik a prezentací,
  • koordinace administrativních pracovníků jednotlivých oddělení Přírodovědeckého muzea.

Nabízíme:

  • pracovní úvazek 1,0,
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou po prvním roce,
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny indispozičního volna, příspěvek na stravování/kulturu/sportovní aktivit.

Termín pro podání přihlášky: 18. 6. 2023

Přihlášky zasílejte na e-mail: personalni@nm.cz, zprávu označte v předmětu "asistent ředitele PM". Neúplné přihlášky budou vyřazeny.

Způsob zpracování přihlášky:

  • Motivační dopis (ve formátu PDF)
  • Profesní životopis, vč. telefonního a e-mailového spojení (ve formátu PDF)

Více informací zde.

Zdroj: nm.cz