Publikováno: 5. 9. 2024

Sborník z konference Aktuální trendy v muzejní prezentaci a edukaci: Edukace v malém muzeu

Sborník z konference pořádané Komisí pro práci s veřejností a muzejní pedagogiku AMG v roce 2023.

Komise pro práci s veřejností a muzejní pedagogiku AMG zveřejnila první číslo z publikační řady Sborník Komise pro práci s veřejností a muzejní pedagogiku. Publikace obsahuje příspěvky z konference Aktuální trendy v muzejní prezentaci a edukaci VII., která měla téma Edukace v malém muzeu a konala se v září 2023 v Regionálním muzeu Mělník. Kromě příspěvků z českého prostředí jsou zahrnuty i texty přednášejích z Nizozemí a Slovenska.

Sborník Komise pro práci s veřejností a muzejní pedagogiku (pdf, 109 stran)

Zdroj: mcmp.cz