Publikováno: 15. 3. 2013

Vydrží kultura (bez) plánování? Nová publikace

Zkušenosti ze strategického plánování v neziskové organizaci s kulturním zaměřením.
Vydrží kultura (bez) plánování? Nová publikace

Občanské sdružení Johan (Moving station) otevřelo téma profesionalizace organizací prostřednictvím tvoření strategických plánů. Za přispění Nadace Open Society Fund vytvořilo svůj strategický plán. Tuto zkušenost o. s. Johan v průběhu roku 2012 pravidelně konzultovalo a sdílelo s dalšími aktéry na poli plzeňské kultury a také zaznamenalo ve formě publikace Vydrží kultura (bez) plánování?, která by měla být inspirací a snad i vodítkem pro další organizace, které se rozhodnou jít podobnou cestou ve prospěch vlastní profesionalizace.

Projekt byl realizován za přispění Open Society Fund v rámci programu Emergency Fund.