Publikováno: 20. 4. 2016

Exhibition Design: An Introduction

Kniha nabízí důkladnou průpravu při tvorbě výstav. Obsahuje důležité rady a informace, které by měl znát každý výstavní designér.
Exhibition Design: An Introduction

Kniha Exhibition Design popisuje dovednosti nutné pro vykonávání profese výstavního designéra např.: práce s klienty, zásady grafického designu, osvětlení, přístupnost expozice, prezentování nápadů klientům či informací o praktické výrobě.

Nepřeberné množství obrazového materiálu zahrnuje fotografie z ukončených výstav světoznámých návrhářů, náhledy kreseb, počítačových vizualizací, grafů a tabulek informací - to vše pro širokou škálu výstav po celém světě, trvalých i dočasných, včetně muzeí a galerií, návštěvnických center, festivalů a veletrhů.

Toto druhé vydání Exhibition Design nabízí nové příklady a aktualizované informace nejnovějších digitálních technologií rozšířených o zvuk a film.

Autor knihy Philip Hughes je výstavní designér a učitel designu na University of Portsmouth and the University of the Creative Arts in Farnham, působící v Londýně. Navrhl spousty výstav pro muzea a veletrhy po celém světě.

Obsah 1. část

Obsah 2. část