Publikováno: 12. 12. 2013

Žádost o spolupráci v rámci projektu Panelová sídliště v České republice jako součást městského životního prostředí: Zhodnocení a prezentace jejich obytného potenciálu

Řešitelé projektu „Panelová sídliště v České republice jako součást městského životního prostředí: Zhodnocení a prezentace jejich obytného potenciálu” žádají o spolupráci na projektu.

Žádost o spolupráci  (28 kB)

Informace o projektu  (712 kB)

Projekt, zaměřený na mapování těchto obytných celků z různých úhlů pohledu je řešen v letech 2013 až 2017 v rámci programu aplikovaného výzkumu a vývoje národní a kulturní identity (NAKI) Ministerstva kultury ČR a jeho nositelem je Uměleckoprůmyslové museum v Praze. Role odborného garanta se ujal pan profesor PhDr. Rostislav Švácha, Ph.D.

Kontaktní osoba:
PhDr. Lucie Zadražilová, Ph.D.
hlavní řešitelka projektu
e-mail: zadrazilova@upm.cz

Zdroj: http://www.cz-museums.cz/news/deni_v_oboru/titulni/10765-zadost-ke-spolupraci-v-ramci-porjektu-panelova-sidliste-v-ceske-republice-jako-soucast-mestskeho-zivotniho-prostredi-zhodnoceni-a-prezentace-jejich-obytneho-potencialu