Publikováno: 29. 2. 2024

Workshopy pro pracovníky kulturních a kreativních odvětví 2024

Vzdělávací aktivity Středočeské akademie pro kulturní a kreativní odvětví jsou zaměřeny například na digitální dovednosti, advokační strategii a komunikaci v kultuře nebo komunikační dovednosti.

Workshopy pro pracovníky kulturních a kreativních odvětví 2024

Středočeská vědecká knihovna v Kladně připravuje na rok 2024 sérii workshopů pro pracovníky kulturních a kreativních odvětví. Vzdělávací aktivity Středočeské akademie pro kulturní a kreativní odvětví (zkráceně SAKKO) jsou zaměřeny na digitální dovednosti z oblasti AI, marketingu, produkci audia, videa i animací, advokační strategii a komunikaci v kultuře, evaluaci kulturně vzdělávacích akcí, tvorbu metodických materiálů ve vzdělávání nebo měkkých dovedností od lektorských dovedností, týmové spolupráce, řešení krizových situací až po komunikační dovednosti napříč generacemi.

Workshopy se budou konat od února do prosince vedle krajské knihovny v Kladně také v 5 knihovnách v Benešově, Mladé Boleslavi, Příbrami a Kutné Hoře. Vybrané kurzy probíhají online.

Sériu kurzů bude zahájena 5. března workshopy Kreativní copywriting s AI (Kladno) a Lektorské dovednosti pro práci s dětmi (Benešov).

Účast na workshopech je bezplatná.

Nabídka workshopů

Zdroj: mistnikultura.cz; sakko.cz