Publikováno: 10. 10. 2013

Vznik a využití výukových materiálů s didaktickou hodnotou k Roku české hudby 2014 - výzva

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR vyhlašuje dotační Program na podporu činnosti nestátních neziskových organizací působících v oblasti předškolního, základního a středního vzdělávání v roce 2014. Termín uzávěrky pro podávání je 18. října 2013 ve 14 hod.

Modul 2: Vznik a využití výukových materiálů (včetně audiovizuálních) s didaktickou hodnotou k Roku české hudby

Projekty musí být zaměřeny na zprostředkování Roku české hudby jako významné kulturní události a na podporu aktivního vnímání hudebního díla. Jedná se např. o vznik výukových materiálů (včetně audiovizuálních) a publikací, které bude možné použít v rámci celé republiky pro rozšíření znalostí hudebních děl a zájmu o ně v souvislosti s Rokem české hudby. Součástí projektu může být i organizace seminářů pro odborně vedenou diskusi učitelů se žáky nad filmovou a audiovizuální projekcí.

Cílovou skupinou Modulu 2 jsou pedagogičtí pracovníci mateřských škol, základních škol a středních škol a děti a žáci těchto škol. Požadovaná celková dotace na projekt v Modulu 2 musí být nejméně 50 tis. Kč a může být nejvýše 150 tis. Kč.

Termín uzávěrky pro podávání je 18. října 2013 ve 14 hod.

Podrobné informace k dotačnímu programu jsou na www.msmt.cz/vzdelavani/zakladni-vzdelavani/program-na-podporu-cinnosti-nestatnich-neziskovych-1

Zdroj: http://www.culturenet.cz/index.php?cmd=page&type=1&news_id=13744