Publikováno: 29. 4. 2024

Stav kultury v Evropě – dotazníkové šetření

Dotazník o stavu kultury v Evropě pro kulturní a kreativní pracovníky/ce.

Stav kultury v Evropě – dotazníkové šetření

Culture Action Europe (CAE) zkoumá prostřednictvím dotazníku stav kultury v Evropě. Zjišťuje, jak se národní a evropské priority shodují s obavami a přáními kulturního sektoru a chce poskytnout celkový přehled o evropské kulturní politice.

Dotazník cílí především na otázky směřující ke vztahu kultury a politiky, neboť v roce 2024 se uskuteční evropské i národní volby, které pravděpodobně přinesou nové politické priority. V tomto bodě je třeba zajistit, aby kultura v této vyvíjející se krajině zastávala nadále své právoplatné místo.

Vyplnění dotazníku zabere přibližně 15 minut a skládá se převážně z uzavřených otázek. Odpovědi respondentů budou anonymní. Výsledky budou zveřejněny ve zprávě State of Culture 2024 na podzim tohoto roku.

Dotazník je k vyplnění do 18. května 2024.

Zdroj: culturenet.cz