Publikováno: 4. 7. 2023

Granty na účast na konferenci NEMO

Síť evropských muzejních organizací NEMO nabízí granty na účast na své letošní konferenci pro muzejníky zte střední a východní Evropy.

Granty na účast na konferenci NEMO

Síť evropských muzejních organizací chce podpořit zvýšenou účast muzejních kolegů ze zemí střední a východní Evropy na letošním ročníku své mezinárodní konference. Ta se letos koná ve finském městě Lahti a tematicky se zaměří na zaměří na muzea a jejich reakci na klimatickou krizi a otázku udržitelnosti.

NEMO nabízí 6 grantů na výdaje v souvislosti s účastí na konferenci (600 eur na cestovní výdaje, včetně bezplatné účasti na konferenci v hodnotě 180 eur) pro muzejní profesionály zajímající se o téma udržitelnosti muzeí a opatření v oblasti klimatu nebo aktivní v této oblasti.

V případě zájmu o grant je potřeba zaslat životopis a motivační dopis popisující zájem o evropský networking a téma konference na adresu office@ne-mo.org. Uzávěrka příjmu žádostí je 14. srpna 2023.

V případě dotazů je možné kontaktovat NEMO na adrese adrese office@ne-mo.org nebo prostřednictvím webových stránek.

Více informací zde.

Zdroj: ne-mo.org