Publikováno: 6. 2. 2024

Call for Applications: Spring School ICOMOS Německo

Mezinárodní rada památek a sídel vyzývá k účasti na jarní škole Learning from Ahrtal. Climate, Resilience and Heritage.

Call for Applications: Spring School ICOMOS Německo

Pracovní skupina nově se formujících profesionálů ICOMOS Německo organizuje ve spolupráci s RWTH Aachen University již druhou jarní školu, která se bude konat od 22. do 24. 3. 2024.

Během třídenního workshopu, který se bude konat v Cáchách a v údolí Ahr, se účastníci dozvědí o důležitosti ochrany kulturního dědictví a výzvách souvisejících se změnou klimatu spojených se zachováním historických míst a staveb.

Workshop je otevřen všem studentům a mezinárodním začínajícím profesionálům z oblasti architektury, kulturního dědictví, urbanismu, dějin umění a dalších přidružených oborů.

Uzávěrka přihlášek: 15. 2. 2024

Více informací: zde