Publikováno: 10. 9. 2014

Výběrové dotační řízení na podporu kulturních aktivit v památkové péči v roce 2015

Ministerstvo kultury vyhlašuje výběrové dotační řízení pro rok 2015 na projekty v oblasti podpory kulturních aktivit spolků, případně obecně prospěšných společností působících v památkové péči v České republice. Dotace je poskytována na veřejně prospěšné projekty, které napomáhají k ochraně nemovitého i movitého památkového fondu a k nejširší popularizaci péče o něj.

Uzávěrka výběrového řízení: 6. října 2014

Budou podpořeny zejména projekty zaměřené na tyto kulturní aktivity:

• sborníky, periodika;
  • konference, sympozia, semináře,
  • přednášky;
  • veřejné soutěže, přehlídky a výstavy;
  • ostatní vlastní projekty.

Kontaktní osobou pro vyřizování žádostí je Ing. Vladimíra Applová, telefon: 257 085 418, e-mail: vladimira.applova@mkcr.cz

Bližší informace k dotačnímu programu a potřebné formuláře naleznete na tomto odkazu.

(Zdroj: http://www.propamatky.info/cs/financovani/cela-cr/dotace/kulturni-aktivity-v-pamatkove-peci/696/)