Publikováno: 2. 4. 2014

Střed zájmu: PUBLIKUM (výzva k účasti)

Kancelář Kreativní Evropa, ve spolupráci s Institutem umění, vyhlašuje výzvu pro představení zajímavých a úspěšných modelů práce s publikem v kultuře. Výzva je určena pro ředitele a manažery kulturních organizací a kulturních projektů, kteří mohou představit již ověřené a úspěšné modely a formáty práce s publikem. Prosíme o vyplnění přiložené přihlášky a zaslání popisu aktivit/projektů v délce cca 1 normostrany.

Přihlášku zašlete do 24. dubna 2014 na e-mail kultura@kreativnievropa.cz.

Vybrané projekty budou představeny na akci Střed zájmu: PUBLIKUM, která se uskuteční v červnu 2014 v Praze (datum a místo konání budou upřesněny). Akce bude mít strukturu krátkých prezentací (max. 7 minut) doplněných obrazovým materiálem (10–15 snímků). Akce je určená především zástupcům kulturních organizací, kteří mají zájem pracovat s návštěvníky, diváky, veřejností a vzájemně se inspirovat.

Přihlášku zasílejte ve formátu:

Organizace:

Příjmení a jméno přednášejícího:

Pracovní pozice:

Mobilní telefon:

Webové stránky organizace:

Název prezentace:

Další požadavky na prezentaci (zvuk, internet):

Popis aktivit/projektů v délce cca 1 normostrany (1 800 znaků včetně mezer):

Odkaz na prezentované aktivity/projekt:

Poznámky a připomínky:

Více informací na www.idu.cz/cs/stred-zajmu-publikum-vyzva-k-ucasti