Publikováno: 17. 6. 2014

Střed zájmu: PUBLIKUM již dnes!

Dnes 17. června 2014 proběhne ve Studiu Hrdinů od 18 hodin představení zajímavých a úspěšných modelů práce s publikem v kultuře. Kancelář Kreativní Evropa ve spolupráci s Institutem umění a Studiem Hrdinů představí tucet inspirativních příkladů práce s publikem z různých oblastí kultury.
Střed zájmu: PUBLIKUM již dnes!

Práce s publikem je důležitá pro činnost kulturních organizací i příležitostné kulturní projekty. Týká se marketingu, dramaturgie, doprovodných programů i celkového pojetí projektů a provozu organizací, které považují své publikum za partnera a nejen pasivního konzumenta. Práce s publikem (audience development) je také prioritou programu EU Kreativní Evropa. Akce je určená především zástupcům kulturních organizací, kteří hledají inspiraci.

Program:

• Tomáš Džadoň: Pamätník ľudovej architektúry
  • MFF Jeden svět: Promítej i ty
  • Moravská galerie Brno: Nulové vstupné
  • Čtyři dny: Site specific
  • Knihovna J. Mahena v Brně: Tramvaj čtenářů
  • Studio Hrdinů: Příběh divadla
  • Fresh Films: Festival světla SIGNAL
  • TUSCH-Hamburg: Model partnerství divadel a škol
  • Animánie: Výchova k animaci
  • Sladovna Písek: Galerie hrou
  • Národní divadlo moravskoslezské: Cesta k divákovi
  • Česká filharmonie: Vzdělávací programy

Vstupné včetně občerstvení: 150 Kč (studenti 100 Kč). Vstupenky pořídíte hodinu před začátkem akce a v předprodejní síti Ticketportal www.ticketportal.cz.

Program ke stažení zde.

Více informací a registrace na odkazu www.culturenet.cz/aktuality/stred-zajmu-publikum-17-6-2014-18-00-studio-hrdinu-praha/n:15042.