Publikováno: 28. 1. 2022

Soutěž na návrh interaktivní expozice České Švýcarsko

České Švýcarsko o.p.s. vyhlašuje ve spolupráci s CZECHDESIGN a městem Krásná Lípa soutěžní workshop na novou podobu interaktivní expozice v Domě Českého Švýcarska v Krásné Lípě.

Soutěž na návrh interaktivní expozice České Švýcarsko

Soutěžní porota z předložených portfolií vybere 3 týmy, které vyzve k předložení návrhů ideově-technologického řešení expozice. Deadline výzvy je 24.2.2022 ve 12:00.

Nová expozice by měla návštěvníkům moderním způsobem zprostředkovat zážitky z návštěvy pomocí nevšedního vyprávění příběhů přírody, kulturní krajiny a lidí z destinace Českého Švýcarska. Společně s přesahem instalace do nejbližšího okolí Domu Českého Švýcarska a větším propojením expozice s informačním centrem by mělo dojít k posílení pozice města Krásná Lípa jako vstupní brány do celého regionu.

V průběhu celé soutěže se účastníci mohou obracet s dotazy na manažerku architektonických projektů Janu Čepkovou prostřednictvím e-mailu jana.cepkova@czechdesign.cz.

Více informací zde.

Zdroj: czechdesign.cz