Publikováno: 21. 10. 2022

Rada/odborný rada–archivář

Státní okresní archiv Karlovy Vary

Ředitel Státního oblastního archivu v Plzni vyhlašuje výběrové řízení na služební místo rada/odborný rada – archivář v oboru služby 27. Archivnictví a spisová služba, Státní okresní archiv Karlovy Vary.

Místem výkonu služby jsou Karlovy Vary.

Služba na tomto služebním místě bude vykonávána ve služebním poměru na dobu neurčitou zkušební dobou 6 měsíců a předpokládaný den nástupu do služby na služební místo je dle dohody.

Služební místo je zařazeno podle přílohy č. 1 k zákonu o státní službě do 11. platové třídy.

Posuzovány budou žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo nebo žádosti o zařazení na služební místo (dále jen „žádost“) podané ve lhůtě do 31. října 2022 a v této lhůtě:

• zaslané služebnímu orgánu prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního úřadu Státní oblastní archiv v Plzni, Sedláčkova 22/44, 306 12 Plzeň,
  • podané osobně na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese,
  • podané v elektronické podobě podepsané uznávaným elektronickým podpisem na adresu elektronické pošty služebního úřadu (podatelna@soaplzen.cz), nebo
  • podané v elektronické podobě prostřednictvím datové schránky b9xaiw4

Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: „Neotevírat“ a slovy „Výběrové řízení na služební místo rada/odborný rada – archivář, Státní oblastní archiv v Plzni, obor archivnictví a spisová služba, Státní okresní archiv Karlovy Vary“.

Výběrového řízení na výše uvedené služební místo se v souladu se zákonem o státní službě může zúčastnit žadatel, který splňuje základní předpoklady stanovené zákonem o státní službě.

K žádosti dále žadatel přiloží: strukturovaný profesní životopis.

Více zde.

Zdroj: soaplzen.cz