Publikováno: 18. 10. 2013

Program podpory preventivní péče o sbírky muzeí a galerií v Pardubickém kraji na rok 2014 - výzva

Preventivní péče o sbírky muzeí a galerií v Pardubickém kraji na rok 2014 - výzva

• Podprogram A1. Zlepšení vybavení depozitářů a expozic muzeí a galerií je určen na vybavení depozitářů a expozic odpovídajícím mobiliářem, včetně pořízení přístrojové techniky (zvlhčovače, vysoušeče, zabezpečení,…).
  • Podprogram A2. Zlepšení péče o sbírkový fond je určen na restaurování, konzervování a dokumentaci sbírkového fondu, včetně pořízení příslušného vybavení, dodavatelské zpracování sbírky nebo její ucelené části, digitalizace sbírek.
  • Podprogram B. Činnost subjektů prezentujících historické a kulturní dědictví je určen na podporu právnických osob a fyzických osob, jejichž činnost nesplňuje podmínky definované zákonem č. 122/2000 Sb. (muzejní zákon).

Více na www.pardubickykraj.cz/granty-probihajici-pk-v-oblasti-kultury-a-pamatkove-pece/75914/

Zdroj: http://www.culturenet.cz/index.php?cmd=page&type=1&news_id=13824