Publikováno: 26. 5. 2017

Prodloužení výstavy Na film!

Díky velkému zájmu autoři prodlužují interaktivní výstavu Na film!, která je určena pro děti i dospělé. Tuto netradiční, hravou a vzdělávací instalaci bude možné zažít v Paláci Chicago na Národní třídě až do konce roku 2017.
Prodloužení výstavy Na film!

Na film! 2: V pohybu je otevřeno od úterý do neděle, mezi 13:00 a 19:00.

Návštěvník si na výstavě může vyzkoušet virtuální realitu, stát se promítačem laterny magiky nebo si naanimovat vlastní film. Instalace je koncipována nejen jako zábava, ale také jako poučení o filmu a možnost dozvědět se mnoho nových informací.

Díky prodloužení se příchozí mohou dočkat rozšířenější výstavy, která bude bohatší o nové atraktivní instalace. Zakladatelé rovněž nastínili další cíl, a to najít větší prostory, kde by se usadili nastálo. Tam by rádi představili historii, vynalézavost, osobitost českého filmu a provázanost se světovou kinematografií, včetně společenského a politického pozadí.

Než se takové rozsáhlejší prostory najdou, mohou diváci zákulisí filmu vidět v centru Prahy v Paláci Chicago, ve 2. patře na Národní třídě 32.

Bližší informace naleznete na stránkách NaFilM.