Publikováno: 14. 4. 2014

Poslední výzva k účasti na jubilejním X. ročníku Festivalu muzejních nocí 2014

Asociace muzeí a galerií v České republice vyhlásila poslední výzvu k zapojení do letošního 10. ročníku Festivalu muzejních nocí 2014. Poslední možnost zaslat přihlášku k účasti mají instituce do pátku 18. dubna 2014.
Poslední výzva k účasti na jubilejním X. ročníku Festivalu muzejních nocí 2014

Na adrese www.muzejninoc.cz běží aktualizované internetové stránky pro jubilejní desátý ročník Festivalu muzejních nocí 2014, který proběhne ve dnech 16. května – 14. června 2014.

AMG ČR také prosí všechny přihlášené instituce o kontrolu jednotlivých údajů a jejich průběžnou aktualizaci – doplnění konkrétního programu a časového harmonogramu muzejní noci. Aktualizace je možno zasílat Mgr. Janě Bukačové, na adresu: bukacova@cz-museums.cz

Národní zahájení festivalu se uskuteční 16. května 2014 ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU ve Zlíně.
Praha bude jako již tradičně festival uzavírat 14. června 2014 – XI. ročníkem akce.

Možnosti přihlášení:

Online elektronická přihláška

Písemná přihláška ke stažení zde

(Zdroj: www.cz-museums.cz)